https://www.cvkeskus.ee/360646

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kvaliteedijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360646

Tööpakkumise number

360646

Töö kirjeldus

Kvaliteedijuhtimissüsteemide (ISO 9001, ISO 14001, ISO 22002, ISO 17025) ja toiduohutussüsteemi haldamine, pideva toimimise tagamine ning kontroll. Tarbija/kliendi tagasiside haldamine ja vajalike parendustegevuste väljatöötamine. Korrigeerivate ja ennetavate tegevuste juhtimine toodete kvaliteedi tagamiseks.

Kvaliteedijuht organiseerib ja kontrollib laboratooriumi ning puhastusteenindajate tööd.


Nõudmised kandidaadile

erialane kõrgharidus ja eelnev vähemalt 3 aastane toiduainete valdkonna juhtimiskogemus, hea suhtlemis-, analüüsi- ja iseseisva töö tegemise oskus. Vajalikud on teadmised seadusandlusest ja standarditest, tulemustele orienteeritus ja paindlikkus ning eesti ja inglise keele samuti arvuti kasutamisoskus tasemel, mis võimaldab igapäevaste tööülesannete täitmist.

Töö tegemiseks on vajalikud B-kategooria juhiload.


Ettevõte pakub

Töökohta rahvusvahelises ettevõttes;
Huvitavat, suhtlemisrikast ja väljakutset pakkuvat tööd;
Toredat meeskonda;
Kaasaegset töökeskkonda ja vahendeid.


Lisainfo

Töökoht asub Valio Eesti Laeva meiereis. Täpne tööleasumise aeg lepitakse kokku täiendavalt. Kandideerimiseks saatke palun oma CV koos palgasoovi ja motivatsioonikirjaga.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
18. november 2014
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD

Valio Eesti on üks suurimaid kohalikke piimatööstusettevõtteid. Peamiselt Lõuna-Eesti farmide toorpiimast valmistatud Valio Eesti tooteid leiab ka Lätist, Leedust, Venemaalt, Itaaliast, Soomest ja Ameerika Ühendriikidest. Üle 360 töötajaga Valio Eesti on juhtivaid kohalikke toorpiima kokkuostjaid, piimatoodete, sh juustude, eksportijaid ning Võru ja Laeva üks suurimaid tööandjaid. Ettevõtte tootevalikust leiab igapäevaseid, aga ka funktsionaalseid piimatooteid, mille aluseks on Valio rahvusvahelise kontserni teaduslikud uuringud ja uued tootmismeetodid. Valios läbi viidud teadustööd on hinnatud ka Nobeli preemiaga.