Värsked tööpakkumised

Kvaliteedijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236438

Tööpakkumise number

236438

Töö kirjeldus

• integreeritud juhtimissüsteemi (toiduohutuse- ja kvaliteedijuhtimissüsteemi) arendamine ja selle efektiivse toimimise tagamine
• siseauditite tööprotsessi korraldamine ja juhtimine
• ettevõtte esindamine välisaudititel
• tootmisüsksustes asuvate laborite töö juhtimine ja koordineerimine
• mittevastavuste ja kliendipretensioonide käsitlemisprotsessi juhtimine
• hügieeni- ja kvaliteedialaste koolituste läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

Töökohale sobival kandidaadil peab olema toiduainetetehnoloogia alane kõrgharidus, väga hea kogemustepagas tootmise, toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise alal, meeskonna eestvedamise, organiseerimise ja juhendamise oskused. Töö tulemuslikkuse tagavad teadmised ja kogemused organisatsiooni- ja protsessijuhtimises, ISO 22000, 9000 ja HACCP nõuete põhjalik tundmine. Töö mitmekülgsus eeldab, et kandidaat on süsteemne, põhjalik, iseseisev, orienteeritud tulemustele, kõrge pingetaluvuse ja tasakaaluka suhtlemis- ja koostööoskusega. Töö nõuab heal tasemel inglise ja vene keele valdamist.

Pakume head erialast arengut ja huvitavat töökogemust Eesti ühes suuremas toiduainekontsernis koos oskustele ja tööle vastava tasuga.

Lisainfo

Intervuudele kutsumine algab peale kandideerimisaja lõppu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2011
Kuulutus sisestati:
15. august 2011

Tere AS on Eesti juhtiv piimatööstuskontsern, mis annab tööd enam kui 600 inimesele Tallinnas, Paides, Viljandis ja Põlvas. Tere 2010 aasta konsolideeritud käive oli 100 milj eurot. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide Tere, Hellus, Emma, Mumuu, Haps, Kohuke ja Merevaik järgi.