Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549027

Kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kvaliteedijuhtimissüsteemi arendamine ja haldamine
- Juhtimissüsteemi vastavuse tagamine ISO 9001, 14001 ja OHSAS 18001 nõuetele
- Siseauditite korraldamine ja parendustegevuste järelvalve
- Ettevõtte litsentside taotlemine ja pikendamine
- Kvaliteedialaste koosolekute läbiviimine
- Vajadusel kvaliteedialaste juhendite koostamine

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus antud valdkonnas
- Väga hea kogemus ISO 9001 ja 14001 ning OHSAS 18001 osas
- Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Soome keele oskus on suur pluss
- Kasuks tulevad LEAN, 5S, Kizen põhimõtete tundmine
- Väga hea arvutikasutamise oskus (MS Office)
- Hea kohanemisvõimega
- Proaktiivne ja hea analüüsivõimega
- Väga hea suhtlemis- ja koostööoskusega
- Valmisolek välislähetusteks

CV saata koos kaaskirjaga ja palgasooviga

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
- Pikaajalist töösuhet
- Sõbralikku kollektiivi
- Võimalust kasutada Tervise Paradiisi või MyFitnessi teenuseid

Tööpakkumise number
#549027

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. august 2018
Kuulutus sisestati:
1. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem