Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731287

KVALITEEDIJUHT

9
CVKeskus.ee klient
Tabasalu, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi protsesside väljatöötamine ja elluviimise tagamine
  • mittevastavuste käsitlemine, analüüs ja korrigeerivate tegevuste rakendamine
  • kvaliteedijuhtimissüsteemi ja keskkonnajuhtimissüsteemi dokumentatsiooni haldamine ja kaasajastamine
  • pideva parenduse ja meeskonnatöö eestvedamine
  • juhtimissüsteemi sisekoolituste ja auditite eestvedamine
  • teiste osakondade abistamine kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise alastes küsimustes
  • suhtlemine sertifitseerimisasutustega, klientide ja koostööpartneritega juhtimissüsteemi ja kvaliteedi valdkonnas

Ootused kandidaadile

  • Sul on eelnev töökogemus kvaliteedijuhtimise valdkonnas

  • Soovitavalt tehniline kõrgharidus

  • Sul on heal tasemel eesti ja inglise keel ning suhtlustasemel vene keel

  • oled oma igapäevatöös puutunud kokku juhtimissüsteemidega ISO9001, ISO14001 ja ISO45001

  • Sul on süsteemne mõtlemine ja hea analüüsivõime

  • omad meeskonnajuhtimise kogemust

  • jätkuvat professionaalset arengut ja väljakutseid pakkuvat tööd

  • motiveerivat töötasu ja autokompensatsiooni

  • mugavaid ja kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#731287

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
20. september 2021

CV Keskuse kliendiks Ojala Estonia OÜ, kes kuulub alates 2021 Leden Group (www.ledengroup.com,www.ojalagroup.com ) koosseisu. Ettevõtte põhitegevuseks on lehtmetallist toodete valmistamine ning enamus toodangust eksporditakse Põhjamaadesse.

Vaata rohkem