Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304619

Kvaliteediinsener

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute tooteprojektide teostatavuse analüüs ostukomponentide kvaliteedi
ja tootmisprotsessi sobivuse seisukohast
  • ostukomponentide hinnapakkumiste kogumine
  • tarnijate valiku ja vahetuse protsessis osalemine
  • toote heakskiiduprotsessi (PPAP) toetamine ostukomponentide osas
  • komponentide tehnilistele nõuetele vastavuse testimise korraldamine
  • tarnijakaebuste lahendamise protsessis osalemine

Ootused kandidaadile

  • inglise keele oskust kõnes ja kirjas heal tasemel
  • aktiivsust ja soovi vastutada organisatsioonile oluliste asjade eest
  • algatusvõimet ja meeskonnatööle orienteeritust
  • tehnilist kõrg- või keskeriharidust
  • tehnilist kirjaoskust (standardite, nõuete, jooniste lugemine)

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus tootmisettevõttes
  • ISO 9001:2008 ja ISO/TS-16949 kvaliteedistandardite nõuete tundmine

  • huvitavat ja arendavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • konkurentsivõimelist palka
  • suhtlusvõimalust maailma juhtivate autotootjatega
  • noort ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#304619

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. mai 2013
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2013

Promens AS on üks Euroopa juhtivatest plastpakendite ning autokomponentide valmistajatest

Vaata rohkem