Värsked tööpakkumised

Kvaliteediinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389101

Tööpakkumise number

389101

Töö kirjeldus

standardi- ja sertifitseerimistegevus;
materjalide ja toodangu vastavuse ning kvaliteedi kontroll,
ettevõtte siseauditite korraldamine,
nõutud dokumentatsiooni koostamine ja haldamine,
ISO kvaliteedisüsteemi tundmine,
osavõtt Tellijate poolt korraldatud auditites

Nõudmised kandidaadile

Omad erialast haridust.
Omad eelnevat töökogemust antud erialal vähemalt kolm aastat.
Oled hea suhtleja, omad organiseerimisvõimet, oled kohusetundlik, aus, saad iseseisvalt hakkama probleemide lahendamisega

Valdad vene, eesti, inglise keelt nii kõnes, kui kirjas
Oled võimeline iseseisvalt töötama ja hindad ka meeskonnatööd.
Tunned arvutit : Word, Excel, Outlook

Ettevõte pakub

Pakume võimalust töötada edukas ning arenevas ettevõttes.

Sind ootab avatud ning uuendustele orienteeritud meeskond.

Kvaliteetse töö eest vääriline tasu.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2015
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2015

Baltic Metal Construction OÜ on Tallinna Masinatehase (TMT) baasil asutatud firma. Tänu oma aastatepikkustele kogemustele ning tootmisvõimsuste ja -tehnoloogiate moderniseerimisele on firma tegevus orienteeritud uuele, tänapäevasele ja professionaalsele töötasemele.
Meie firma on spetsialiseerunud kõrgtehnoloogiliste ja suure konkurentsivõimega toodete valmistamisele, samuti erineva raskusastmega komplekssete lahenduste elluviimisele, mille hulka kuuluvad:
Tööstusotstarbeliste toodete täieliku valiku valmistamine:
- nafta- ja gaasitöötlemistehastele;
- naftakeemiatööstusele;
- mäetööstusele;
- tselluloosi- ja paberitööstusele;
- energeetikatööstusele;
- väetisetööstusele;
soojusvahetusseadmed ja nende komplekteerivad osad;
erineva kasutusotstarbega reservuaaride ja mahutite valmistamine;
kollektorite ja torusõlmede valmistamine pumbajaamadele töösurvega kuni 320 atm;
erinevad transportöörisüsteemid, mehhanismide sõlmed ja agregaadid nii üksiktoodetena kui ka seeriaviisiliselt;
paigaldus- ja remonditööd tellijate ehitusplatsidel;
valdkonna objektide paigaldusjärelevalve ja tehniline audit.