Kvaliteedi tagamise spetsialist / Ответственный за обеспечение качества / Quality Assurance

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366516

Tööpakkumise number

366516

Töö kirjeldus

Kvaliteedi tagamise süsteemi organiseerimine.

Организация системы обеспечения качества.

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus (keemik, proviisor (farmatseut), bioloog);
Soovitavalt töökogemus selles valdkonnas vähemalt 3 aastat;
Eesti, vene ja inglise keele valdamine väga heal tasemel.

Bысшее специальное, химик, провизор (фармацевт), биолог;
Желателен стаж работы по специальности не менее 3 лет;
Свободное владение эстонским, английским, русским языками.

Konkurentsivõimelist töötasu, aktiivset eneseteostuse võimalust, toetavat kollektiivi, vajadusel väljaõpet.

Конкурентную зарплату, возможность активной самореализации, поддержку коллектива, обучение.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2015

VITALE-XD OÜ on Eesti farmaatsiaettevõte, mis toodab tablette. Meie tegevus lähtub põhimõtetest, mis võimaldavad tarbijale toota kvaliteetseid ja efektiivseid ravimeid.