Värsked tööpakkumised

Küünetehnik/maniküürija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 370481

Tööpakkumise number

370481

Töö kirjeldus

Rocca al Mare ja Kristiine Keskuse I.L.U. kaupluseses asuv NailSpa Küünestuudo otsib oma meeskonda rõõmsameelset töötajat järgmisele ametikohale:

KÜÜNETEHNIK ja MANIKÜÜRIJA

Nõudmised kandidaadile

• Erialaoskuseid tõendava diplomi olemasolu
• Varasem töökogemus ilusektoris
• Eesti keele oskus suhtlustasemel
• Vene või inglise keele oskus suhtlustasemel tuleb kasuks
• Pediküüri tegemise oskus tuleb kasuks
• Täpsus ja kohusetunne
• Korrektsus
• Suhtlemisoskus, viisakus ja positiivsus
• Pingetaluvus

• Väga head töökeskkonda Rocca al Mare ja Kristiine Keskuse I.LU. kaupluses asuvas Küünestuudios
• Täiendkoolitust
• Võimalust töötada rahvusvaheliste brändidega nagu OPI, Alessandro ja ProNails
• Põhipalka ja tulemusest sõltuvat motiveerivat töötasu
• Paindlikku töögraafikut
• Võimalust töötada kas töölepinguga või FIE-na

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust: 5089520 (tegevjuht Esti Hutchins)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. märts 2015
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2015
Brutopalk:
Alates 500 kuni 850 EUR kuus

NailSpa on Eesti suurim ja modernseim maniküürile ja pediküürile spetsialiseerunud salong. 2012. aasta lõpus laienesime I.L.U. kauplustes olevatesse küünestuudiotesse Rocca al Mare ja Kristiine Keskuses.
Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas. Meie jaoks on oluline, et klient naudiks iga meie juures viibitud minutit.