Värsked tööpakkumised

Küünetehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190887

Tööpakkumise number

190887

Töö kirjeldus

Sinu tööks on pakkuda klientidele parimaid hooldusi kätele, nõustada ja abistada kliente toodete ostuvaliku tegemisel.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
- omad vastavat erialast diplomit
- omad praktilist töökogemust küünetehnikuna
- oled hea suhtleja
- pead tähtsaks töö kvaliteeti ja kliendi rahulolu
- oled registreerunud FIE või firmana

- pakume kaasaegset töökeskkonda Tartu kesklinna suurima külastatavusega müügikohas
- täistööaega graafiku alusel
- firmasisest arenguvõimalust
- koolitusvõimalusi
- töötulemustele orienteeritud tasustamissüsteemi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. märts 2010
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2010

Pariis Vee AS on aastast 1991 jae- ja hulgikaubandusega tegelev ettevõte. Maaletoodavate kaubamärkide hulgas on sellised maailmakuulsad nimed nagu Versace, Moscino, Salvador Dali, Lalique, Morgan, Darphin, Phytomer, Matis, Talika, Collistar ja professionaalset küünehooldussarja OPI.