2023-08-23 14:48:55

Küünetehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Geelküünte paigaldus ja hooldus ja/või maniküür geellakkimisega.

Ootused kandidaadile

Haridustase: põhiharidus

Seoses töömahu suurenemisega otsime: KÜÜNETEHNIKUT - klientuur salongi poolt!

  • Sa peaksid just meie tiimiga liituma, sest me pakume Sulle..
  • Toimiv süsteem, kogemus - Ilustuudio Mariell on salongide kett mis on toimetanud juba aastaid erinevates linnades! Meil on 15 ilutegijaga salong Rakveres ning sama suur Tallinnas.
  • Imeilusat töökeskkonda - Ilustuudio Mariell ruumid on värskelt valminud ning sisustatud täiesti uue inventariga. Tartus on kümneid ja kümneid töökodasid (Sa tead ju küll neid büroohoone kümnendal korrusel keerates vasakule ja paremale ja korruse lõpus asuvaid "ilusalonge"), milleks Sulle see? Tule asu tööle esinduslikku i-l-u-s-a-l-o-n-g-i!

    Sa saad oma töö eest head tasu (täpsem tasu sõltub juba Sinu enda oskustest, kuid see peab olema enam kui motiveeriv!).
  • Turundus – anname Sulle võimaluse enda andeid kasutada klientide peal, kelle toome ise Su tooli (st. aitame portfelli üles ehitada). Me hoolime sellest, et Sul hakkaks hästi minema. Me ei anna Sulle ainult töökoha, vaid aitame Sul ka kliente leida. Sind ootab ees tõeline sotsiaalmeedia turunduskoolitus!
  • 24/7 ligipääsu ruumidele - Sa ei sõltu administraatorist ega kellestki teisest. Tahad tulla hommikul kell 07:00 tööle? Tule! Soovid lõpetada oma päeva kell 23:00 õhtul - tee seda!

    ✨Meie ruumid on avarad ning püüame maast-laeni akendega mõnusat päevavalgust!
  • Tervisesõbralikkus - meie ruumid vastavad terviseameti nõuetele, et just Sina oleksid hoitud. Veedad suure osa oma päevast tööl, tee seda parimal võimalikul viisil!
  • Super hea asukoht – Raatuse 18 on ülimalt läbikäidav tänav, püüame kliente ka tänavalt!
  • Meeskond - ettevõtlus ei ole pelgalt raha teenimine. See on ühised üritused - jõulud, sünnipäevad, naistepäevad. See on kliendipäevad, heategevuspäevad, family mealid ja ka roosad esmaspäevad, kui me seda soovime!

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke palun enda varasemalt tehtud küünetöödest pildid meie e-mailile.
ilustuudiomariell(at)gmail.com