2023-08-23 14:48:55

Küünetehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Geelküünte paigaldus ja hooldus. Maniküür geellakkimisega.

Ootused kandidaadile

Haridustase: põhiharidus

Keeleoskus: eesti keel - soovituslik A1 

Ettevõte pakub

ILUSTUUDIO MARIELL LAIENEB TAAS - avame uue salongi Tallinnas, Kristiines!

❤️Kirjeldan Sulle, miks peaksid just Sina meie tiimiga liituma:

✨ Meil on imeilus töökeskkond! Salongi ruumid on värskelt valminud ning trendikates valgetes-kuldsetes toonides ning uhiuue inventariga.
? Super hea asukoht! Loomulikult asume me esimesel korrusel ning sissekäik tänavalt. Tallinnas on kümneid ja kümneid töökodasid (Sa ju tead küll neid büroo kümnendal korrusel keerates vasakule ja paremale ja viies uks paremal asuvaid “ilusalonge”). Milleks Sulle see? Tule tööle esinduslikku i-l-u-s-a-l-o-n-g-i!
? TASUTA PARKIMINE!
?Naturaalne valgus - meil on suured aknad!
? Know-how’d - oled ilumaailmas alles algaja? Või tundub ettevõtjaks hakkamine Sulle tuumateadus? Me aitame Sind nõu ja jõuga, et alustamine oleks Sulle võimalikult lihtne!
?Turundus - Ilustuudio Mariell on üks aktiivsema turundustegevusega salongide kett. Anname Sulle võimaluse enda andeid kasutada klientide peal, kelle toome ise Su tooli. Me hoolime sellest, et Sul hakkaks hästi minema! Me ei anna Sulle ainult töökoha vaid aitame Sul ka kliente leida. Sind ootab ees tõeline sotsiaalmeedia turunduskoolitus!
? Toimiv süsteem, kogemus! Ilustuudio Mariell on tegev olnud juba 8 aastat - meil on salong ka Tartus ja Tallinna südalinnas!
? 24/7 ligipääs ruumidele!
?Tervisesõbralikkus - kõik meie salongid on ehitatud vastavalt terviseameti nõuetele, et Su tervis oleks hoitud!
?Meeskond - ettevõtlus ei ole pelgalt raha teenimine. Meil on salongidega ühised üritused ning koosviibimised!