Värsked tööpakkumised

Küünetehnik, maniküürija, pediküürija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189026

Tööpakkumise number

189026

Töö kirjeldus

Tallinna kesklinnas asuv Eesti suurim maniküüri, pediküüri ja kunstküünte hooldusele spetsialiseerunud salong otsib oma meeskonda noori ja rõõmsameelseid töötajaid järgmistele ametikohtadele.

KÜÜNETEHNIK (geeli- ja akrüülitehnoloogia), MANIKÜÜRIJA, PEDIKÜÜRIJA

Nõudmised kandidaadile

• Erialaoskuseid tõendava diplomi olemasolu
• Varasem 2 aastane töökogemus ilusalongis
• Eesti ja vene keele oskus suhtlustasemel
• Soome ja inglise keele oskus tuleb kasuks
• Täpsus ja kohusetunne
• Suhtlemisoskus, viisakus ja positiivsus
• Pingetaluvus

Ettevõte pakub

• Väga head töökeskkonda kesklinnas asuvas uues salongis
• Täiendkoolitust
• Tulemusest sõltuvat motiveerivat töötasu
• Paindlikku töögraafikut
• Võimalust töötada kas töölepinguga või FIE-na

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust: 6603320

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2009
Brutopalk:
Alates 8000 kuni 11000 EEK kuus

NailSpa on Eesti suurim ja modernseim maniküürile ja pediküürile spetsialiseerunud salong.
Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas. Meie jaoks on oluline, et klient naudiks iga meie juures viibitud minutit.