Värsked tööpakkumised

Kütteseadmete paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456956

Tööpakkumise number

456956

Töö kirjeldus

Maasoojuspumpade, õhk-vesi soojuspumpade ja lisaseadmete paigaldamine

Nõudmised kandidaadile

Teadmised kütteseadmetest, automaatikast ja elektroonikast
Varasem töökogemus küttesüsteemide paigaldamisel
Jooniste lugemise oskus
Arvuti kasutamise oskus
Eesti- ja venekeele oskus
B-kategooria juhtimisõiguse olemasolu
Kasuks tuleb tehniline haridus – omandatud keskkonnatehnikalukksepa ja/või külmamehaaniku kutse

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
Toetavat ja nooruslikku kollektiivi
Erialast täiendõpet

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus

Soojuskeskus on keskendunud Põhjamaade kliimasse sobivate sisekliima lahenduste pakkumisele.
Meie peamisteks müügitoodeteks on kaasaegsed soojuspumbad, nii maasoojuspumbad kui õhk-vesi soojuspumbad, kombineerituna erinevat liiki küttelahendustega.
Projekteerime Kliendi võimalusi ning vajadusi arvestades konkreetseks rakenduseks sobiva kütte- ja/või jahutuslahenduse ning realiseerime selle "võtmed-kätte" põhimõttel.
Pakume garanteeritud, praktikas end tõendanud, jätkusuutlikke ja töökindlaid lahendusi, vajadusel ühes pikaajalise täishooldusega.