Värsked tööpakkumised

Kütte, ventilatsiooni , jahutuse hooldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421302

Tööpakkumise number

421302

Töö kirjeldus

Hoonete kütte- , ventilatsiooni ja jahutussüsteemide regulaarsete hoolduste teostamine ja rikete kõrvaldamine .

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus hoone tehnosüsteemide (küte, ventilatsioon, jahutus,hooneautomaatika) hooldamisel.
Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
Autojuhiload B
Hea arvutioskus
Viisakus ja hea suhtlemisoskus
Iseseisva töö oskus
Kohusetundlikkus ja ausus
Kasuks tuleb erialane haridus
Kasuks tulevad teadmised elektri- ja teiste tehnosüsteemide vallas ning hooneautomaatika tundmine

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Konkurentsivõimelist palka
  • Kindlat töökohta ja mitmekesist tööd
  • Koolitusi ning arenemisvõimalusi
  • Häid töötingimusi ning töövahendeid

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. mai 2016
Kuulutus sisestati:
2. mai 2016

AS Pristis

Pristis on 1993 aastal asutatud hoone tehnoloogiate spetsialist Eestis, Lätis ja Leedus, pakkudes klientidele nõrkvoolu-, turva-, ventilatsiooni-, jahutus-, elektri-, hooneautomaatika ning tulekaitse süsteemide lahendusi ja hooldust.
- Pristise käive 2013 aastal oli €13 miljonit
- Pristis on tööandjaks 170 inimesele
- Üle Baltikumi on töös üle 100 projekti kogumaksumusega €12 miljonit
- Meil on ISO 9001 kvaliteedisertifikaat
- Teeme koostööd juhtivate rahvusvaheliste hoonete tehnoloogiaid tootvate ettevõtetega