Värsked tööpakkumised

Kütte- ja ventilatsioonisüsteemide projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280848

Tööpakkumise number

280848

Töö kirjeldus

Hoonete kütte- ja ventilatsioonisüsteemide projekteerimine
Krundisisese küttetorustiku projekteerimine
Hoone projektdokumentatsiooni kütte ja ventilatsiooni osa koostamine eel-, põhi- ja tööprojekti staadiumites
Suhtlemine projekteerimismeeskonnaga ning Tellijaga
Arhitektide, projekteerijate ning ehitajate nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus
Hea analüüsivõime
Hea projekteerimistarkvara kasutamise oskus - AutoCAD, MagiCAD
KV-projekteerimise kogemus vähemalt 3 aastat

Ettevõte pakub

Arenemis- ja täiendamisvõimalust
Erialast täienduskoolitust
Huvitavat ja mitmekesist tööd
Sõbralikku ja meeldivat töökeskkonda
Motiveerivat tulemustele orienteeritud töötasu
Paindlikku tööaega

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
25. august 2012
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2012

Projekt O2 OÜ on 1997. a. loodud ettevõte. Firma väärtus seisneb suures kogemustepagasis erinevate hoonete projekteerimisel (ühiskondlikud hooned, haridus-, meditsiiniasutused, vallakeskused, büroohooned, korterelamud jne...). Pakume kliendile sobivaimat arhitektuurset, insenertehnilist ja tehnoloogilist lahendust. Lisaks Tallinna büroole on ettevõttel osakond ka Tartus.