Värsked tööpakkumised

Küsitlejad Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238431

Tööpakkumise number

238431

Töö kirjeldus

• Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti ja vene keeles vastavalt ette antud aadressidele;
• küsitlejaid vajame eeskätt Pirita-Viimsi, kesklinna, Mustamäe ja Lasnamäe piirkonda;
• tööaeg ja -koormus on paindlikud, intervjueerimine toimub tööp. õhtutel kl 17.00-21.00 ja puhkepäevadel;
• intervjueerimine TNS Emori sülearvutiga
• koostöö töövõtulepinguga või FIE-na.

Nõudmised kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusale ja positiivsele inimesele, kes:
• on aktiivne ja iseseisva töötamise oskusega;
• kohusetundlik, täpne ning sihikindel;
• avatud erinevate inimestega suhtlema ja kontakti looma;
• omab arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel;
• saab kasutada autot küsitlustöö läbi viimiseks Tallinna lähiümbruses, Viimsi piirkonnas;
• saab hakkama eesti ja vene keeles suhtlemisega ning teksti ladusa lugemisega;
• kasuks tuleb piisav elukogemuste pagas, enesekindlus, paindlikkus ja empaatia suhtlussituatsioonides.

Ettevõte pakub

Pakume TNS Emori poolt:
• stabiilset igakuist tööd ja pidevat (lisa)sissetulekut;
• sõidukulude kompensatsiooni;
• vajalikku väljaõpet küsitlustööks;
• 24 h küsitleja tugitelefoni teenust;
• positiivseid ja toetavaid töökaaslasi;
• osavõtuvõimalust firmaüritustest, -koolitustest.

Lisainfo

Võimalus edaspidi osaleda teeninduskvaliteedi uuringutes ostlejana.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
2. september 2011
Lisainfo palga kohta:
Tasu sõltub intervjuude mahust

AS Emor on 20-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringu ja turunduskonsultatsioonide firma. AS Emor kuulub rahvusvahelisse turundusteabe kontserni TNS Group Holdings Ltd, mis Kantar Group koosseisus on maailmas suuruselt teine turundusteabe ja turundusuuringute kontsern.