Värsked tööpakkumised

Küsitlejad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237917

Tööpakkumise number

237917

Töö kirjeldus

• Pakume pidevat küsitlustööd eesti- ja venekeelsete intervjuude läbi viimiseks Tallinnas erinevates piirkondades;
• küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes vastavalt ette antud aadressidele;
• tööaeg ja -koormus on paindlikud; tööaeg on peamiselt tööp. õhtutel kl 17.00-21.00 ja puhkepäevadel;
• küsitlemine toimub TNS Emori sülearvutiga.

Nõudmised kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusale ja positiivsele inimesele, kes:
• on aktiivne ja iseseisva töötamise oskusega;
• kohusetundlik, täpne ning sihikindel;
• avatud erinevate inimestega suhtlema ja kontakti looma;
• omab arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel;
• saab hakkama eesti ja vene keeles suhtlemisega ning teksti ladusa lugemisega;
• kasuks tuleb piisav elukogemuste pagas, enesekindlus, paindlikkus ja empaatia suhtlussituatsioonides.

Ettevõte pakub

• stabiilset igakuist tööd ja pidevat (lisa)sissetulekut;
• koostööd töövõtulepinguga;
• sõidukulude kompensatsiooni;
• vajalikku väljaõpet küsitlustööks;
• 24 h küsitleja tugitelefoni teenust;
• positiivseid ja toetavaid töökaaslasi;
• osavõtuvõimalust firmaüritustest, -koolitustest

Lisainfo

Sobivuse ja soovi korral pakume küsitlejatele huvitavat ja arendavat lisatööd teeninduskvaliteedi uuringutes ostlejana ja/või fookusgruppidesse värbajana.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. september 2011
Kuulutus sisestati:
29. august 2011
Lisainfo palga kohta:
Tasu on intervjuude põhine

AS Emor on 20-aastase tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute- ja konsultatsioonide firma. TNS uuringufirmade gruppi kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab tänasel päeval 75 mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega uuringuspetsialisti ning 150 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.