https://www.cvkeskus.ee/358182

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Küsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358182

Tööpakkumise number

358182

Töö kirjeldus

Silmast-silma intervjuude läbiviimine vastajate kodudes peamiselt tööpäeva õhtuti või nädalavahetustel. Intervjueerida saab nii EESTI KUI VENE KEELES.

Sobib põhitöö kõrvalt tegemiseks, lapsepuhkusel olevatele emadele, tudengitele, pensionäridele jne. Tasu sõltub tehtud intervjuude arvust. Igaks küsitluseks määratakse konkreetne hind, mis sõltub küsitluse keerukusastmest ja intervjuu pikkusest. Tööle võetakse töövõtulepingu alusel. Seega on töö tsüklilise iseloomuga ja igas konkreetses küsitluses osalemiseks lepitakse eelnevalt kokku, teatades igale tööle ainuomased tingimused – reeglid. Arvestatakse ka intervjueerija võimalusi, soove osaleda igal konkreetsel juhul, aga ka tema võimeid jms.


Nõudmised kandidaadile

väga hea eesti või vene keele oskus
kohusetunne ja täpsus tööülesannete täitmisel
iseseisvalt töötamise oskus
elementaarne arvutikasutusoskus
hea kontaktiloomis- ja suhtlemisoskus


Ettevõte pakub

töötasu tükitöö alusel
küsitlustööks vajalikku väljaõpet
paindlikku tööaega


Lisainfo

Küsitlejate tööd koordineerib küsitlusjuht. Küsitlejatel maapiirkondades on vajalik isikliku auto olemasolu.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
3. november 2014
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD

SAAR POLL alustas tööd 1988. aastal, kasvades välja Eesti Ajakirjanduse ja Infokeskusest. Oleme täielikult Eesti kapitalil põhinev täisteenust pakkuv sotsiaal- ja turu-uuringute firma, millel on laialdased kogemused ning sidemed üle maailma.

Meie suurimad koostööpartnerid teiste uuringufimade hulgas on Gallup Worldwide, Synovate, NFO, Pentor Research International ja Roper Center. Balti riikides teeme koostööd firmadega Spinter Research, Baltic Surveys, Latvian Facts ja Data Serviss. SAAR POLLil on koostööpartnerid kogu Euroopas, samuti katab meie võrgustik USA ja mitmed Aasia riigid.

SAAR POLL osaleb sellistes olulistes rahvusvahelistes trendiuuringutes nagu Euroopa Väärtused, Euroopa Sotsiaaluuring, Gallup World Poll ja Maailmaväärtuste uuring jt.