Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218364

Küsitleja Saaremaal

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti ja vene keeles vastavalt ette antud aadressidele;
  • tööaeg ja -koormus on paindlikud. Küsitlustöö alevites, linnades toimub tööpäeva õhtutel ja nädalavahetustel; maa-piirkonnas ka tööpäeviti päevasel ajal;
  • intervjueerimine TNS Emori sülearvutiga
  • koostöö töövõtulepinguga või FIE-na.

Nõudmised kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusale ja positiivsele inimesele, kes:

  • on aktiivne ja iseseisva töötamise oskusega;
  • kohusetundlik, täpne ning sihikindel;
  • on avatud erinevate inimestega suhtlema ja kontakti looma;
  • omab arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel;
  • saab kasutada autot küsitlustöö läbi viimiseks maakonnas;
  • saab hakkama nii eesti kui ka vajadusel vene keeles suhtlemisega ja ette antud ankeedi lugemisega;
  • kasuks tuleb piisav elukogemuste pagas, enesekindlus, paindlikkus ja empaatia suhtlussituatsioonides.

Ettevõte pakub

Pakume TNS Emori poolt:

  • stabiilset igakuist tööd ja pidevat (lisa)sissetulekut;
  • sõidukulude kompensatsiooni;
  • vajalikku väljaõpet küsitlustööks, mis eeldab kahel korral Tallinna sõitmist;
  • 24 h küsitleja tugitelefoni teenust;
  • positiivseid ja toetavaid töökaaslasi;
  • osavõtuvõimalust firmaüritustest, -koolitustest.

Lisainfo

Pakume küsitlejatele edaspidi huvitavat koostööd ka teeninduskvaliteedi kaardistajatena Kuressaares ja Saaremaal.

Tööpakkumise number
#218364

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2011
Lisainfo palga kohta:
Tasu sõltub intervjuude mahust

AS Emor on 20-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringu ja turunduskonsultatsioonide firma. AS Emor kuulub rahvusvahelisse turundusteabe kontserni TNS Group Holdings Ltd, mis Kantar Group koosseisus on maailmas suuruselt teine turundusteabe ja turundusuuringute kontsern.

Vaata rohkem