2023-08-23 14:48:55

Kunstmuru paigaldaja (Euroopas)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega otsime oma meeskonda töökaid ja vastutustundlikke kunstmuru paigaldajaid, kelle peamiseks tööülesandeks on kunstmurukattega spordiväljakute paigaldustööd üle Euroopa.

Peamised tööülesanded:
• Jalgpalliväljakute jt kunstmurukattega spordiväljakute paigaldustööde teostamine;
• Tööks vajalike materjalide transportimine ja haldamine objektil ning laoplatsil;
• Paigaldustehnika tehnilise hooldusvajaduse jälgimine ja töövalmiduse tagamine;
• Paigaldustiimi töö ning esindamisega seotud dokumentide täitmine ja aruandlus tööde kulgemisest;
• Ettevõtte ja paigaldustiimi korrektne esindamine suhtluses tellija ning teiste koostööpartneritega.

Ootused kandidaadile

• Valmisolekut ja motiveeritust teostada kunstmurukatte paigaldustöid erinevates Euroopa riikides tööülesannetes kirjeldatud viisil;
• Inglise keele oskust tööks vajalikul suhtlustasandil;
• B-kategooria juhiloa olemasolu;
• BE-kategooria (või selle eksami sooritamise valmidus) annab lisapunkte;
• Head füüsilist vormi (osaline raskuste tõstmine);
• Pingetaluvust (lähetuses viibimise vajadus vähemalt 6 kuud aastast);
• Ausust, korrektsust ja kohusetundlikkust.

Kasuks tuleb:
• Geodeetiliste jms pinnasetöödega seonduv haridus ja/või töökogemus;
• Varasem ehitustöö kogemus;
• Lisaks inglise keelele teiste võõrkeelte oskus (vene, soome, saksa jne);
• Töötamine välisobjektidel ja/või rahvusvahelises meeskonnas.

Ettevõte pakub

• Stabiilset tööd ja püsivat töölepingut;
• Sõbralikku ja motiveeritud meeskonda;
• Huvitavat ja mitmekülgset tööd ning võimalust reisida;
• Kunstmuru paigaldamise väljaõpet;
• Panustada tegijana ka suurte rahvusvaheliste staadionite ehitamisel.

Lisainfo

Töö iseloomu ja innovaatilise paigaldustehnoloogiaga saad tutvuda ettevõtte kodulehel www.sportsinstallatsions.com.

CV , vabas vormis varasema töökogemuse kirjelduse ning palgasoovi palume saata aadressile eneke(at)sportsinstallations.com hiljemalt 31.05.2019.

Lisainfo: Eneke Õun, tel 53 986 765.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.