Värsked tööpakkumised

Kunda linnapea

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398328

Tööpakkumise number

398328

Töö kirjeldus

• linnavalitsuse töö juhtimine, korraldamine ja omavalitsuse esindamine vastavalt õigusaktides ettenähtud pädevusele
• linna eelarve täitmise tagamine
• linna munitsipaalomandi säilimise ja otstarbeka kasutamise tagamine
• linnavalitsuse hallatavate asutuste töö korraldamine
• linnavolikogu poolt moodustatud täitevorgani istungite juhtimine

Nõudmised kandidaadile

• on Eesti Vabariigi kodanik
• omab kõrgharidust
• omab kogemust avaliku sektori juhtimisel
• omab ettekujutust Eesti Vabariigi halduskorraldusest
• on avatud, aus ja konkreetne
• on hea suhtlemisoskusega, oskab korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel
• valdab eesti keelt kõrgtasemel ja vene keelt suhtlemise tasemel
• on oma meeskonna käivitaja ja eestvedaja

        Kasuks tuleb:
• B-kategooria juhilubade omamine ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
• kohalike olude hea tundmine
• visiooni olemasolu Kunda linna arengust
• Euroopa Liidu ja teistest fondidest vahendite taotlemise edukad kogemused
• majandus-, õigus- või avaliku halduse alane kõrgharidus
• erinevate võõrkeelte valdamine

Ettevõte pakub

• Pakume:
• huvitavat ja mitmekülgset tööd
• kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
• eneseteostuse võimalust
• konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Allkirjastatud sooviavaldus kandideerimiseks koos kinnitusega, et kandidaat vastab KoKS § 48-2 kehtestatud nõuetele, haridust tõendavad dokumendid, motivatsioonikiri (visioon Kunda linna arengust) ja palgasoov koos CV-ga esitada Kunda linnavalitsuse aadressil, Kasemäe tn 19, Kunda 44107 või linnavalitsus[at]kunda.ee
Allkirjastatud avaldus, motivatsioonikiri ja haridust tõendavad dokumendid on eelduseks dokumendivoorust edasipääsemiseks.
Täiendav info Kunda linnasekretärilt telefonil 32 55964 või e-mail: tormis[at]kunda.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2015