Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553301

Külmseadmete paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KYLMÄLAITEASENTAJAA
Työtehtäviisi kuuluvat kylmäkoneiden ja kalusteiden asennus- ja huoltotehtävät sekä asiakaspalvelu
ja asiakkaiden kylmäteknisten tarpeiden kartoittaminen yhdessä projektijohdon kanssa
Työskentelet osana teknistä tiimiä, jonka tehtävänä on tarjota asiakkaille kylmätekniikan palveluita ja tuotteita joko avaimet käteen -toteutuksina tai pienempinä kokonaisuuksina.

Seoses ettevõtte tegevuse kasvuga, otsime Parolasse püsivasse töösuhtesse
KÜLMSEADMETE PAIGALDAJAT
Teie tööülesandeks on külmutuseadmete paigaldus- ja hooldustööd, klienditeenindus ja klientide külmtehniliste vajaduste kaardistamine koostöös projektijuhtidega.
Töötate osana tehnilises meeskonnas, kelle ülesandeks on pakkuda klientidele külmtehnilisi teenuseid ja tooteid „võtmed kätte“ lahendusena või väiksemate teostustena.

Ootused kandidaadile

  • kylmäasentajan / teknikon tutkintoa
  • Vähintään 5 vuoden työkokemusta kylmäalalta
  • Kokemusta projektitehtävistä, hyviä yhteistyötaitoja sekä myyntihenkisyyttä
  • Suomen kielen taitoa
Eduksesi katsotaan:
  • Yli 3 kg asentajapätevyys
  • kylmäasentaja (külmseadmete paigaldaja) / teknikko (tehniku) koolitust
  • Vähemalt 5 aastast külmutusseadmete paigaldamise kogemust
  • Soome keele oskus
Kasuks tuleb:
  • Üle 3 kg paigaldaja pädevus
  • Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Mielenkiintoisen ja haasteellisen tehtäväkentän
  • Monipuolisia ja vaihtuvia työtehtäviä
  • Mahdollisuuden kehittyä ja oppia kylmätekniikan parissa
  • Mukavan työyhteisön ja ammattitaitoisen tiimin
  • Nykyaikaiset ja uudet toimitilat sekä työvälineet
  • Yritys auttaa majoitusjärjestelyissä

  • Eneseteostusvõimalusi ja huvitavaid tööülesandeid
  • Mitmekesiseid ja vahelduvaid tööülesandeid
  • Arenguvõimalusi ja koolitusi külmtehnika valdkonnas
  • Sõbralikku kollektiivi ja professionaalset meeskonda
  • Kaasaegsed ja uued ruumid ning töövahendid
  • Konkurentsivõmelist töötasu
  • Ettevõte aitab vajadusel majutuse korraldamisel
  • Paindliku tööaega (Töö- ja puhkeaega võidakse vajadusel korraldada moel, mil saate puhata ühe katkematu nädala kuu jooksul)
  • Töölähetuste eest päevarahasid

Tööpakkumise number
#553301

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2018
Kuulutus sisestati:
24. august 2018

VIIMA® on suomalainen korkealaatuisia kylmätilakokonaisuuksia avaimet käteen -palveluna rakentava yritys.
Olemme osa italialaista kaupan kylämäkalusteita ja -laitteita valmistavaa Arneg ryhmää.
Toimitamme modernit ja mittavapaat kylmätilat, kalusteet ja kylmälaiteet suurkeittiöille, kaupalle ja elintarviketeollisuudelle.

VIIMA® pakub kvaliteetset külmhoonete ehitamist „võtmed kätte“-teenusena alustades projekteerimisest ja lõpetades valmi ruumi üleandmisega.
VIIMA® on osa Itaalia firmat ”Arneg”. Arneg valmistab külmutusseadmeid jaekaubandusse.
Tarnime kaasaegsed ja mõõduvabad külmruumid, külmletid, ja muud külmutusseadmed, suurköökidele, jaekaubandusele ja toiduainetööstusele.

Vaata rohkem