Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215654

Külmamehaanik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kompressoragregaatide koostamine, külmutussüsteemide ja külmatehnika paigaldus-, remondi- ja hooldustööde teostamine. Seadmete rikete korral vigade leidmine,suhtlemine klientidega,vigade likvideerimine ja teostatud tööde kohta vajaliku dokumentatsiooni täitmine.

Ootused kandidaadile

vastavus Külmamehaanik II kutsestandardi nõuetele
B-kategooria juhiluba
valmisolek töölähetusteks ja avariivalveteks

Ettevõte pakub

vajalikke töövahendeid
tööülesannete täitmiseks ametiautot
palka vastavalt töötulemustele

Lisainfo

Töö on liikuva iseloomuga.

Tööpakkumise number
#215654

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2010

Eliver OÜ müüb,paigaldab ja hooldab tööstuses,kaubanduses ja hulgifirmades kasutatavat erinevat külmatehnikat.
Peamised tootegrupid on: külmutusseadmed, kompressoragregaadid, külmkambrid, kiirkülmutustunnelid,jäämasinad, veejahutid, külmletid, külmriiulid, sügavkülmvannid, sügavkülmletid, kombikapid.

Vaata rohkem