2023-08-23 14:48:55

Kuller

CVKeskus.ee klient
1400 - 1600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Kuller, tule astu meiega põnevasse ja dünaamilisse maailma!

Otsime kirglikku ja säravat kullerit, kes viib pakid õigeaegselt ja naeratusega klientideni Tallinnas – olgu selleks kodu, kontor või pakiautomaat.

Sõidukiks on uhiuus täiselektriline Ford E-Transit. Sinu täpsus ja pühendumus loovad mitte ainult rahulolevaid kliente, vaid toovad kaasa ka sooja ja rõõmsa tunde Sulle.

Sinu tööülesanneteks:

  • Veoringi planeerimine (skänneriga töötamine)
  • Pakkide laadimine kaubikusse
  • Pakkide toimetamine klientidele ettenähtud ajavahemikus
  • Klientidega suhtlemine
  • Pakkide korje ja nõuetekohane toimetamine terminali

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui:

  • Oled avatud innovatiivsetele lahendustele
  • Sul on väga hea suhtlemisoskus
  • Oskad eesti keelt heal tasemel, kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus
  • Omad B-kategooria juhiluba vähemalt 2 aastat
  • Sul on varasem töökogemus kaubikutega töötamisel
  • Suudad töötada kiires töökeskkonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Tööaega esmaspäevast reedeni
  • Bruto kuutasu 1400 eurot, millele lisandub pärast katseaega tulemustasu kvaliteedi pealt kuni 200 eurot
  • Transporti Tallinna kesklinnast tööle ja tagasi
  • Spordisoodustust 33 eurot kuus
  • Haiguslehele jäädes kompensatsiooni esimesest haiguspäevast
  • Toredaid kolleege ja üritusi