Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639779

Külastusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TULE AJALOOMUUSEUMISSE KÜLASTUSJUHIKS!

Kui Sulle meeldib suhelda, inimesi inspireerida ja uusi teadmisi omandada, siis tule kandideerima!

Eesti Ajaloomuuseumi külastusjuhi peamisteks tööülesanneteks on:

  • haridusprogrammide ja ekskursioonide läbiviimine
  • üksikkülastajate juhendamine
  • osalemine ürituste läbiviimisel
  • näituste ruumide ja näituste üldise korrashoiu jälgimine ja tagamine
  • kassapidaja asendamine.

Ootused kandidaadile

Kui sind huvitavad ajalugu ja muuseumimaailm, oled särtsakas ja rõõmsameelne, väga hea suhtleja ning esinemisoskusega, siis tule kandideerima.
Hea külastusjuhi kandidaat on valmis nii valmis õppima kui ka teadmisi jagama. Ta talub hästi pinget ning on abivalmis.
Tal on eesti keele oskus kõrgtasemel, ühe võõrkeele (inglise, soome või vene keele) valdamine suhtlustasandil.

Hea kandidaat tuleb toime nii laste, koolinoorte kui ka täiskasvanutega. Kasuks tuleb varasem teeninduskogemus.

Ettevõte pakub vastutusrikast tööd loomingulises ja ainulaadses keskkonnas, kus saab teha tutvust põnevate museaalide ja ajaloosündmustega. Koolitame ja pakume võimalusi enesetäienduseks. SA Eesti Ajaloomuuseum hõlmab Suurgildi hoonet, Maarjamäe lossi, Filmimuuseumi ja Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi.

Lisainfo

Kandideerimistaotlusi ootame 29. veebruarini 2020 koos motivatsioonikirja, eluloo ja palgasooviga personalispetsialisti Merle Millendi e-posti aadressile merle.millend(at)ajaloomuuseum.ee

Avasta aja lugu!

Tööpakkumise number
#639779

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2020

Eesti Ajaloomuuseum on suuremaid ja väärikamaid mäluasutusi Eestis. Unikaalsed kogud, mitmekülgne näituse- ja uurimistöö, ajaloolised hooned ja väliekspositsioonid moodustavad ühe silmapaistvaima muuseumi Eestis. Keskaegne Suurgildi hoone Tallinna vanalinnas 2011. aastal avatud püsinäitusega „Visa hing. 11 000 aastat Eesti ajalugu" ja Kloogale rajatud väliekspositsioon „Klooga laager ja holokaust" on toonud muuseumile laialdast tunnustust ka väljaspool riigi piire.

Vaata rohkem