Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196166

Kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kujundustööd
  • Reklaamide kujundamine
  • Identiteedi väljatöötamine
  • Pakendidisain
  • Veebidisain
  • Trükiste kujundamine
  • Fotode töötlemine
  • Reklaamikampaaniad: strateegiline planeerimine, reklaamide loov väljatöötamine, projektijuhtimine, kampaaniate kavandamine ja organiseerimine ning koordineerimine (välireklaam, reklaam müügikohtades, reklaam internetis).

Ootused kandidaadile

  • Omad eelnevat töökogemust.
  • Oskad hästi kasutada järgmisi programme: Photoshop, Illustrator, inDesign, imageReady, CorelDRAW.
  • Teadmised trükiettevalmistusest.
  • Oskad joonistada ja Sul on silma nii detailide kui terviku peale.
  • Suudad töötada nii tiimis kui ka iseseisvalt.
  • Oled hea keskendumisvõime ja tähelepanuvõimega.
  • Oskad järgida disaini juhiseid ning konstruktiivset kriitikat, samas andes meeskonnale oma panus loovust.
  • Oskad prognoosida tööde ajamahtu ning juhtida oma aega.
  • Oled kohusetundlik, pead kinni tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest.
  • Tuled hästi toime kiire töötempo ja –keskkonnaga.
  • Oskad eesti ja inglise keelt .
  • Saad aru elementaarsetest turunduse põhimõtetest - oskad ennast sihtgrupiga samastada.
  • Kasuks tuleb kokkupuude HTML`i ja CSS`i.

Pakume väljakutseid ja vaheldusrikast tööd. Eeldame soovi ennast arendada, sellega seoses garanteerib ettevõte Sulle head töötingimused, koolituse ja võimaluse eneseteostuseks.

Tööpakkumise number
#196166
Kujundaja