Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196166

Kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kujundustööd
  • Reklaamide kujundamine
  • Identiteedi väljatöötamine
  • Pakendidisain
  • Veebidisain
  • Trükiste kujundamine
  • Fotode töötlemine
  • Reklaamikampaaniad: strateegiline planeerimine, reklaamide loov väljatöötamine, projektijuhtimine, kampaaniate kavandamine ja organiseerimine ning koordineerimine (välireklaam, reklaam müügikohtades, reklaam internetis).

Nõudmised kandidaadile

  • Omad eelnevat töökogemust.
  • Oskad hästi kasutada järgmisi programme: Photoshop, Illustrator, inDesign, imageReady, CorelDRAW.
  • Teadmised trükiettevalmistusest.
  • Oskad joonistada ja Sul on silma nii detailide kui terviku peale.
  • Suudad töötada nii tiimis kui ka iseseisvalt.
  • Oled hea keskendumisvõime ja tähelepanuvõimega.
  • Oskad järgida disaini juhiseid ning konstruktiivset kriitikat, samas andes meeskonnale oma panus loovust.
  • Oskad prognoosida tööde ajamahtu ning juhtida oma aega.
  • Oled kohusetundlik, pead kinni tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest.
  • Tuled hästi toime kiire töötempo ja –keskkonnaga.
  • Oskad eesti ja inglise keelt .
  • Saad aru elementaarsetest turunduse põhimõtetest - oskad ennast sihtgrupiga samastada.
  • Kasuks tuleb kokkupuude HTML`i ja CSS`i.

Pakume väljakutseid ja vaheldusrikast tööd. Eeldame soovi ennast arendada, sellega seoses garanteerib ettevõte Sulle head töötingimused, koolituse ja võimaluse eneseteostuseks.

Tööpakkumise number
#196166

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2010
Kuulutus sisestati:
6. mai 2010

New Dimension on firma, mille on loonud pikaajaliste reklaamiala kogemustega inimesed. Ühistegevust selle nime all alustasime 2004. aastal. Oleme kliendikeskne täisteenust pakkuv kujundus- ja reklaamiagentuur. Meie eesmärk on muuta meie kliendid oma tarbijatele nähtavaks ja huvipakkuvaks. Selleks pakume sobivaimaid lahendusi, võttes arvesse klientide eripära ning seades esikohale nende endi soovid. Püsikliendi jaoks oleme olemas 24 tundi ööpäevas ning teeme kõik, et meie firma teenindust saaks iseloomustada järgnevalt: usaldusväärne, operatiivne ja kliendikeskne.

Vaata rohkem

You are applying to:
Kujundaja