Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534703

Kuivatioperaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kuivatioperaatori tööülesandeks on kuivatite töö sujuvuse tagamine läbi järgmiste tegevuste:
- kuivatite meeskonna töö korraldamine;
- spooni niiskuse mõõtmine
- töö tõstukiga

Ootused kandidaadile

Heal kandidaadil on meeskonnas töötamise soov ja oskus, ta on hea suhtleja ja korrektne oma töös.
Eelistame kandidaate, kellel on töökogemus tootmises (sh tõstukiga).

Pakume tööd regulaarse graafikuga 12-tunnistes vahetustes (päevane vahetus 06.00-18.00 ja öine vahetus 18.00-06.00). Korraldatud on bussitransport ettevõtte ja Pärnu vahel.

Tööpakkumise number
#534703

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
14. mai 2018

Valmos OÜ on Pärnu linna külje all asuv maailma üks juhtivaid spoonitootjaid. Ekspordile orienteeritud ettevõttena müüme oma tooteid nii Euroopasse, Aasiasse kui a Põhja-Ameerikasse.
Ettevõte annab tööd umbes 200 inimesele.

Vaata rohkem