Värsked tööpakkumised

KÜBERLABORI TEHNIK (Tarkvaraarendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360250

Tööpakkumise number

360250

NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence is an International Military Organisation which aims to enhance the cyber defence capability, cooperation and information sharing among NATO and its partners. Centre’s staff is international and working language is English. NATO küberkaitsekoostöö keskus on rahvusvaheline sõjaline organisatsioon, mille eesmärk on edendada NATO ja selle partnerite küberkaitse võimekust, koostööd ja infovahetust. Keskuse meeskond on rahvusvaheline ning töökeeleks inglise keel.
CYBER LAB TECHNICIAN (Software Developer) KÜBERLABORI TEHNIK (Tarkvaraarendaja)
Tasks:

    • developing software solutions supporting the exercises and other technical projects of the NATO CCD COE;
    • evaluating requirements and proposing the software solutions supporting the NATO CCD COE projects;
    • providing technical expertise to assist and advise NATO CCD COE projects members;
    • providing technical expertise to the planning and execution of internal and external exercises;
    • participating in workshops, seminars, conferences in the respective field of expertise.
Tööülesanded:

    • NATO CCD COE küberkaitse harjutusi ja teisi tehnilisi projekte toetava tarkvara arendamine;
    • tarkvara nõuete hindamine ja NATO CCD COE projekte toetavate tarkvaralahenduste väljapakkumine;
    • NATO CCD COE projektiliikmete erialane nõustamine ja oskusteabe pakkumine;
    • erialase oskusteabe osutamine sise- ja välisharjutuste planeerimisel ja läbiviimisel;
    • osalemine erialastes töötubades, seminaridel, konverentsidel.
Requirements for the candidate:

    • minimum 3 years of practical work experience in an information technology related area;
    • knowledge of web technologies and experience in web application development, preferably using Java and respective frameworks (e.g. Spring MVC);
    • knowledge and experience in administrating Linux systems;
    • bachelor's degree or equivalent in information technology related area;
    • creativity and dedication to teamwork;
    • very good collaboration, negotiations, time planning and organizing skills;
    • very good verbal and writing skills in English.
Nõudmised kandidaadile:

    • vähemalt 3-aastane praktiline töökogemus infotehnoloogia valdkonnas;
    • teadmised veebitehnoloogiates ja veebirakenduste arendamise kogemus, eelistatavalt Java ning vastavate raamistike (nt. Spring MVC) kasutamise kogemus;
    • teadmised ja kogemused Linux operatsioonisüsteemide administreerimisel;
    • bakalaureuse kraad või sellele vastav kvalifikatsioon infotehnoloogia valdkonnas;
    • loovus ja meeskonnatöö oskus;
    • väga hea koostöö-, läbirääkimis-, ajaplaneerimis- ja organiseerimisoskus;
    • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus inglise keeles.
Desirable qualifications:

    • knowledge of attack and defence methods of web applications and computer networks.
Kasuks tuleb:

    • teadmised veebirakenduste ning arvutivõrkude ründe ja kaitse meetoditest.
We offer:

    • challenging work in an international environment;
    • professional development and training.
Omalt poolt pakume:

    • väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises keskkonnas;
    • arenguvõimalusi ja täiendõpet.

Employer: Estonian Defence Forces
Type of job: part time (0,5), employment contract
Location: Filtri tee 12, 10132 Tallinn

Last day for applications: 02.11.2014

NB! When applying please send the following documents in English:
    • CV;
    • motivation letter with salary expectation.

Tööandja: Eesti Kaitsevägi
Töö tüüp: osaline tööaeg (0,5), tööleping
Töötegemise koht: Filtri tee 12, 10132 Tallinn

Töökuulutus aegub: 02.11.2014

NB! Kandideerimiseks palume saata järgmised ingliskeelsed dokumendid:
    • CV;
    • motivatsioonikiri koos palgasooviga.

詓⡧