Värsked tööpakkumised

KÜBERLABORI TEHNIK (Tarkvaraarendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358052

Tööpakkumise number

358052

NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence is an International Military Organisation which aims to enhance the cyber defence capability, cooperation and information sharing among NATO and its partners. Centre’s staff is international and working language is English. NATO küberkaitsekoostöö keskus on rahvusvaheline sõjaline organisatsioon, mille eesmärk on edendada NATO ja selle partnerite küberkaitse võimekust, koostööd ja infovahetust. Keskuse meeskond on rahvusvaheline ning töökeeleks inglise keel.
PUBLIC RELATIONS ADVISER AVALIKE SUHETE NÕUNIK
Tasks:

    • planning and executing communication activities;
    • media relations (incl. giving interviews, developing statements on relevant events, organising media events);
    • compiling and executing the marketing plans for the centre’s products;
    • administrating websites and other e-channels.
Tööülesanded:

    • kommunikatsioonitegevuste planeerimine ja elluviimine;
    • meediasuhtlus (sh intervjuude andmine, päevapoliitiliste seisukohtade koostamine, meediaürituste korraldamine);
    • keskuse toodete turundusplaanide koostamine ja elluviimine;
    • kodulehtede ja muude e-kanalite haldamine.
Requirements for the candidate:

    • master’s degree in public relations;
    • minimum 5 years of practical working experience, 2 of which on executive level;
    • very good verbal and writing skills in English.
Nõudmised kandidaadile:

    • erialane magistrikraad;
    • vähemalt 5-aastane erialane töökogemus, millest vähemalt 2 aastat juhtival ametikohal;
    • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus inglise keeles.
Desirable qualifications:

    • working experience in an international environment;
    • skills in project management;
    • general knowledge in cyber security related domains;
    • marketing knowledge.
Kasuks tuleb:

    • töökogemus rahvusvahelises keskkonnas;
    • projektijuhtimise kogemus;
    • üldised teadmised küberkaitsega seotud valdkondadest;
    • turundusalased teadmised.
We offer:

    • motivating salary;
    • challenging work in an international environment;
    • professional development and training;
    • sporting possibilities.
Omalt poolt pakume:

    • motiveerivat töötasu;
    • väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises keskkonnas;
    • arenguvõimalusi ja täiendõpet;
    • sportimisvõimalusi.

Employer: Estonian Defence Forces
Type of job: full time, employment contract
Location: Filtri tee 12, 10132 Tallinn

Last day for applications: 25.05.2014

NB! When applying please send the following documents in English:
    • CV;
    • motivation letter with salary expectation.

Tööandja: Eesti Kaitsevägi
Töö tüüp: täistööaeg, palgatöötaja
Töötegemise koht: Filtri tee 12, 10132 Tallinn

Töökuulutus aegub: 25.05.2014

NB! Kandideerimiseks palume saata järgmised ingliskeelsed dokumendid:
    • CV;
    • motivatsioonikiri koos palgasooviga.

詓⡧