Värsked tööpakkumised

Küberkaitse monitooringu ekspert (teadur-nõunik)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362919

Tööpakkumise number

362919

NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence is an International Military Organisation which aims to enhance the cyber defence capability, cooperation and information sharing among NATO and its partners. Centre’s staff is international and working language is English. NATO küberkaitsekoostöö keskus on rahvusvaheline sõjaline organisatsioon, mille eesmärk on edendada NATO ja selle partnerite küberkaitse võimekust, koostööd ja infovahetust. Keskuse meeskond on rahvusvaheline ning töökeeleks inglise keel.
CYBER DEFENCE MONITORING EXPERT (RESEARCHER) KÜBERKAITSE MONITOORINGU EKSPERT (TEADUR-NÕUNIK)
Tasks:

    • providing research, development and analytical reports in the area of monitoring and risk mitigation;
    • providing technical expertise to assist and advise NATO and Nations in the area of monitoring and risk mitigation;
    • planning, managing and supporting NATO CCD COE projects as a Subject Matter Expert and/or Project Lead;
    • contributing to the preparation of the content of conferences, seminars and international meetings;
    • providing technical expertise to the planning, execution and observation of internal and external exercises;
    • providing monitoring and risk mitigation expertise to the development and execution of training courses and awareness raising activities;
    • providing briefings and lectures for targeted audiences;
    • participating in workshops, seminars, conferences in the respective field of expertise;
    • writing scientific publications supporting the research projects in the relevant field of cyber security.
Tööülesanded:

    • monitooringualaste teadus-, arendus- ja analüütiliste aruannete koostamine;
    • monitooringualase tehnilise oskusteabe pakkumine NATO-le ja NATO riikidele;
    • NATO CCD COE projektide planeerimine, juhtimine ja toetamine eksperdi ja/või projektijuhina;
    • osalemine konverentside, seminaride ja rahvusvaheliste kohtumiste sisu ettevalmistamisel;
    • küberkaitse harjutuste planeerimise, teostamise ja jälgimise toetamine tehnilise oskusteabega;
    • koolituste ja turvateadlikkuse kampaaniate ettevalmistamise ja läbiviimise toetamine erialase oskusteabega;
    • ettekannete tegemine ja loengute pidamine;
    • osalemine erialastes töötubades, seminaridel ja konverentsidel;
    • valdkonda toetavate teaduslike artiklite avaldamine.
Requirements for the candidate:

    • deep knowledge in administration of Linux and Windows operating systems and very good knowledge of the TCP/IP networking protocols;
    • knowledge of attack and defence methods of Linux and Windows based computer networks and web applications;
    • good knowledge of IDS, IPS, Firewall, Syslog, SIEM Systems (free, open and commercial);
    • scripting experience;
    • advanced technical training courses in the relevant field of cyber security;
    • minimum 3 years of practical work experience in the technical field of cyber security and/or in information technology;
    • bachelor's degree or equivalent in cyber security or information technology related domain;
    • creativity and dedication to teamwork;
    • very good collaboration, negotiations, time planning and organizing skills;
    • very good verbal and writing skills in English.
Nõudmised kandidaadile:

    • põhjalikud teadmised Linuxi ja Windowsi operatsioonisüsteemide administreerimisel ning väga hea TCP/IP võrkude ja protokollide tundmine;
    • Windowsi- ja Linuxi põhiste arvutivõrkude ning veebirakenduste ründe- ja kaitsemehhanismide tundmine;
    • head teadmised IDS, IPS, tulemüüri, SIEM süsteemidest (vaba-, avalik- ja kommertsvara);
    • skriptimise kogemus;
    • erialaste tehniliste koolituste läbimine;
    • vähemalt 3-aastane töökogemus tehnilise küberkaitse ja/või IT alal;
    • bakalaureusekraad või sellele vastav kvalifikatsioon küberjulgeoleku või IT-ga seotud valdkonnas;
    • loovus ja meeskonnatöö oskus;
    • väga hea koostöö-, läbirääkimis-, ajaplaneerimis- ja organiseerimisoskus;
    • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus inglise keeles.
Desirable qualifications:

    • MSc or PhD degree or equivalent;
    • willingness to obtain PhD degree;
    • programming experience;
    • project management experience.
Kasuks tuleb:

    • magistri- või doktorikraad (või vastav kvalifikatsioon);
    • soov omandada doktorikraadi;
    • programmeerimise kogemus;
    • projektijuhtimise kogemus.
We offer:

    • motivating salary;
    • challenging work in an international environment;
    • professional development and training;
    • sporting possibilities.
Omalt poolt pakume:

    • motiveerivat töötasu;
    • väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises keskkonnas;
    • arenguvõimalusi ja täiendõpet;
    • sportimisvõimalusi.
Position is available also for Estonian Defence Forces active serviceman (rank Captain/Major/Lieutenant Colonel)

Employer: Estonian Defence Forces
Type of job: part time (0,5), employment contract
Location: Filtri tee 12, 10132 Tallinn

Last day for applications: 04.01.2015

NB! When applying please send the following documents in English:
    • CV;
    • motivation letter with salary expectation.
Kandideerimine on avatud ka Eesti Kaitseväe tegevväelastele (auaste kapten/major/kolonelleitnant)

Tööandja: Eesti Kaitsevägi
Töö tüüp: osaline tööaeg (0,5), tööleping
Töötegemise koht: Filtri tee 12, 10132 Tallinn

Töökuulutus aegub: 04.01.2015

NB! Kandideerimiseks palume saata järgmised ingliskeelsed dokumendid:
    • CV;
    • motivatsioonikiri koos palgasooviga.