Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668862

Krohvija

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutsume üles kandideerima krohvija ametikohale!

Ettevõte tegeleb savi- ja lubjatöödega. Talveperioodil on sisetöödeks savi- ja lubikrohvitööd ning suveperioodil savihoonete renoveerimine ja lubifassaadid.

Meeskonna väiksuse tõttu on meil võimalik valida emotsionaalselt põnevaid ja erialaselt arendavaid töid. Tööde järjekord september 2021.

Ettevõte on registreeritud Pärnusse kuid 2020 kevadest toimetame peamiselt Lõuna-Eestis staabiga Mooste mõisas asuv MTÜ Eestimaaehituse kompetentsikeskus.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev erialane töökogemus
  • Huvi pärandi ja looduslike ehitusmaterjalide vastu
  • Ausus ja korrektsus
  • Täpsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel
  • Valmisolek füüsiliseks tööks
  • Valmisolek komandeeringuks
  • Oskus töötada meeskonnas ja vajadusel peab olema võimeline hakkama saama ka iseseisvalt

Kasuks tuleb B kategooria juhiluba ja isikliku sõiduvahendi olemasolu - sõidukulud kompenseeritakse vastavalt vastastikusele kokkuleppele.

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd

  • Väikest meistripõhisusele suunatud kollektiivi

  • Arendavaid erialaseid täiendkoolitusi Eestis ja Euroopas.

  • Kokkuleppelist töötasu

  • Töövahendeid ja isikukaitsevahendeid

Tööpakkumise number
#668862

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
21. september 2020

Oleme tegutsenud alates 2016 aastast ning peamiseks tegevusalaks on savihoonete renoveerimine ja krohvitööd. Kasutame savi- ja lubisideainel põhinevaid mörte.

Meeskonna ambitsiooniks on teha emotsionaalselt põnevaid ja erialaseid väljakutseid pakkuvaid projekte.

Vaata rohkem

Krohvija