Värsked tööpakkumised

Krohvija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454314

Tööpakkumise number

454314

Töö kirjeldus

Erinevad lubikrohvi tööd Helsingis ja selle lähiümbruses.

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik kindlasti eelnev krohvija töökogemus lubikrohvi töödel.
- Iseseisev tööoskus
- Vajalik soome keele oskus suhtlustasandil.
- Kasuks tuleb erialane haridus

- Omalt pool tagame töötajatele kõik kaasaegsed ja kohustuslikud töö- ja tööohtusvahendid.
- Konkurentsivõimelist palka.
- Stabiilset, aastaringset tööd.
- Vajadusel aitame majutusega.

Lisainfo

Samuti pakume töötajatele majutust kui neil endal see võimalik ei ole.
Lisainfo korral palun pöörduge telefonile +358401445556

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 12 kuni 15 EUR tunnis

Vanhakaupunki Saneeraus OY on ehitusfirma mis tegutseb Helsinki piirkonnas. Tegeleme Fassadide krohvimise ja kõigi sinna juurde kuuluvate töödega, teeme tellijatele võtmed kätte teenust, mis tähendab, et kõik mis maja korda tegemise juurde kuulub seda ka teeme.