Värsked tööpakkumised

Krohvija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279366

Tööpakkumise number

279366

Töö kirjeldus

Pakume tööd seoses töömahu suurenemisega.Otsime oma meeskonda lubitsementkrohvijaid,tasanduskrohvijaid,armeerijaid.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus vähemalt aasta.Kasuks tuleb oma peaga mõtlemine.

Elamist firma poolt.Tööriided firma poolt.Head ja konkurentsi võimelist palka

Lisainfo

Enamus töömaad on korrusmajad 2000m2-10000m2.Enamus töömaad on suurte ehitusfirmade töömaad.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. august 2012
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2012
Brutopalk:
Alates 1500 kuni 4000 EUR kuus

Firma tegeleb fassaadide töödega nii eestis kui soomes. Põhilised tegevusalad on krohvimistööd, puidutööd, ladumistööd ja ka ehitustööd.
Krohvimistöödel kasutatakse kvaliteetseid tooteid firmadelt MAXIT, FESCON, KNAUF, ALSECCO, STO, KIILTO, SAKRET.
Tegeleme lubikrohvimisega, struktuurkrohvimise, tasanduskrohvimisega, paranduskrohvimisega, soklite hüdroisolatsiooni, tasanduse ja siis viimase pinnaga olgu selleks siis kas dekoratiivkivi, struktuurkrohv või hõõrdekivi.
Lubikrohvimist teostatakse vanade majade renoveerimisel.
Struktuurkrohvimist teostatakse penoplasti, kõvavilla, kiviseinte, fassaadiplaadi ja betoonelementidele.
Tasanduskrohvimist teostatakse nii fibo, columbia kui ka teiste kivide pinnale.
Paranduskrohvimist teostatakse vanademajade renoveerimisel . Tegeleme ka vanade karniiside taastamisega.
Puidutöödest tegeleme puit fassaadide paigaldusega olgu selleks siis kas ribilauad, vooderlauad või imitatsiioniga palkvooderlaud.
Ladumistöödest teostame nii majade karkasside ladumist kui ka dekoratiivtellist ja puhastvuuki.
Ehitustöödest teostame vundamendi ehitust, majakarkassi (olgu selleks siis puit voi kivikarkass), kivi, plekk ja- kärgkatus. Akende, uste paigaldus. Viimistlustööd, maalritööd, plaatimistööd (vesieristus tööd). Mööbli montaas.