Kriminaalhooldusametnik
Tööpakkumise number #834502

Viru vangla
Jõgeva, Jõgevamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on alaealiste ja noorte kriminaalhooldusaluste ja kinnipeetavate mõjutamine õiguskuuleka eluviisi omaksvõtmisele. Valmistad ja teostad alaealiste ja noorte kriminaalhooldust, viid läbi sotsiaalprogramme. Oma tegevusega soodustad kriminaalhooldusaluste sotsiaalset kohanemist, et mõjutada neid hoiduma süütegude toimepanemisest.

Tule ja anna oma panus vanglateenistuse arengusse!

Ootused kandidaadile

*Kõrgharidus (korrektsioon, psühholoogia, sotsiaaltöö, kasvatusteadus või õigus)
*Väga hea suhtlemisoskus, otsustusvõime
*Väga hea analüüsimise ja probleemi käsitlemise oskus
*Hea eneseväljendusoskus
*Hea arvuti kasutamise oskus
*Eesti keele oskus C1 tasemel
*Laitmatu taust

Saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 10.02.2023 läbi kandideerimisportaali.

Tööpakkumise number
#834502

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1950 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
Kriminaalhooldusametnik Kriminaalhooldusametnik

Viru vangla

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
GRUPIJUHT Politsei- ja Piirivalveamet
4 päeva jäänud
GRUPIJUHT Politsei- ja Piirivalveamet • Järvamaa
Järvamaa
5 p. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Rauduks OÜ
5 p. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Rauduks OÜ • Jõgeva
Jõgeva
PATRULLPOLITSEINIK Politsei- ja Piirivalveamet
PATRULLPOLITSEINIK Politsei- ja Piirivalveamet • Järvamaa
Järvamaa
2 näd. tagasi
JUHATAJA PEAGI AVATAVASSE JÕGEVA TEENINDUSJAAMA Tartu Terminal AS
1300 - 1500 €/kuus
2 päeva jäänud
JUHATAJA PEAGI AVATAVASSE JÕGEVA TEENINDUSJAAMA Tartu Terminal AS • Jõgeva
Jõgeva
4 p. tagasi
OPERAATOR (RADARPOST LAIUSE) Õhuvägi
1650 - 1850 €/kuus
4 p. tagasi
OPERAATOR (RADARPOST LAIUSE) Õhuvägi • Jõgevamaa
Jõgevamaa
Vaatan kõiki