Kriminaalhooldusametnik (Ida-Harju osakond)
Tööpakkumise number #813916

Tallinna Vangla
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamine ülesanne on kriminaalhooldusaluste käitumise ja nendele kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmise kontrollimine. Oma tegevusega soodustad kriminaalhooldusaluste sotsiaalset kohanemist, et mõjutada neid hoiduma süütegude toimepanemisest.

Ootused kandidaadile

  • Laitmatu taust

  • Missioonitunne

  • Kõrgharidus (korrektsioon, sotsiaaltöö, kasvatusteadus, psühholoogia, õigus)

  • Kaasaegsete digilahenduste kasutamise oskus

  • Eesti keele oskus tasemel C1

  • Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Töötasu 1450 eurot (bruto)

  • Väärt väljaõpe

  • Head sportimisvõimalused

  • Koolitusvõimalused

  • Toetav meeskond

  • Põhipuhkus 35 päeva

Tööpakkumise number
#813916

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1450 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. september 2022
Kuulutus sisestati:
16. september 2022
Kriminaalhooldusametnik (Ida-Harju osakond) Kriminaalhooldusametnik (Ida-Harju osakond)

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
VANEMKRIMINAALHOOLDUSAMETNIK (IDA-HARJU OSAKOND) Tallinna Vangla
Alates 1630 €/kuus
5 päeva jäänud
VANEMKRIMINAALHOOLDUSAMETNIK (IDA-HARJU OSAKOND) Tallinna Vangla • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
VÄÄRTEOMENETLEJA Maksu- ja Tolliamet
1
3 päeva jäänud
VÄÄRTEOMENETLEJA Maksu- ja Tolliamet • Tallinn
Tallinn
TARBIJAKAITSE PEASPETSIALIST Tallinna Strateegiakeskus
1 päev jäänud
TARBIJAKAITSE PEASPETSIALIST Tallinna Strateegiakeskus • Tallinn
Tallinn
KRIMINALIST Politsei- ja Piirivalveamet
KRIMINALIST Politsei- ja Piirivalveamet • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
SOTSIAALTEENUSTE VANEMSPETSILIST Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Alates 1600 €/kuus
5 p. tagasi
SOTSIAALTEENUSTE VANEMSPETSILIST Lasnamäe Linnaosa Valitsus • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki