Värsked tööpakkumised

Krediidihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181842

Tööpakkumise number

181842

Töö kirjeldus

Krediidihaldur peab teostama krediidijärelvalvet helistades meie klientide nimel maksetähtaja ületanud klientidele ja tehtud töö kohta vormistama keeleliselt korrektse raporti. Samuti menetlema kergema astme nõudeid inkassokorras, liituma livideerimis- ja pankrotimenetlustega ning edastama maksenõude kiirmenetluse avaldusi kohtutesse .
Väljaõpe toimub kohapeal.

Nõudmised kandidaadile

Töötajalt ootame aktiivsust, julgust, väga tugevat pingetaluvust ja suhtlemisoskust, samuti meeskonnatöö oskust ja positiivset ellusuhtumist. Vajalik vene keele oskus ja mitmekülgne arvutioskus.

Pakume töömahust ja kvaliteedist sõltuvat head töötasu. Meie kollektiiv on väike ja sõbralik ning suure töötahtega. Töökoht asub meeldivas keskkonnas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2009
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2009

Kreedix OÜ on 2004. aastal asutatud ettevõte, mis osutab peamiselt krediidihaldusteenust, mille raames aitame hoida meie klientide ettevõtete debitoorset võlgnevust kontrolli all, vältimaks krediidikahjusid. Osutame võla- ja õigusabi ning raamatupidamist.

Meie ettevõtte eesmärk on olla avatud ja innovaatiline, kuid samas personaalne ja konfidentsiaalne.