https://www.cvkeskus.ee/434868

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Krediidianalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434868

Tööpakkumise number

434868

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda keskkonnast lugupidavat
KREDIIDIANALÜÜTIKUT,


kelle ülesandeks on analüüsida ja hinnata ettevõtete ning kohalike omavalitsuste krediidiriske.
Krediidianalüütiku tegevusvaldkonda kuuluvad keskkonnaprojektid, mis on suunatud keskkonnaseisundi hoidmisele, loodusvarade taastootmisele ja keskkonnakahjustuste heastamisele, finantsanalüüside koostamine, toetusetaotluste hindamine jmt.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on majandusalane kõrgharidus, vähemalt kaheaastane erialane töökogemus finantsanalüüsi vallas, väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning inglise keele oskus. Edukaks tööks pole vähem tähtis ka täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, koostöövõime.


Ettevõte pakub

Kui Sul on neid oskusi ja kogemusi, mida ühel edukal töötajal KIKis vaja läheb ja kui Sa oled oma keskkonnateadliku käitumisega teistele eeskujuks, siis oled oodatud kandideerima!
Pakume Sulle võimalust oma töö kaudu mõjutada looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd ning asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täienduskoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.
Palume saata oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga 22. augustiks 2016 e-posti aadressile personal(ät)kik.ee märgusõnaga “Krediidianalüütik”. Lisainfo telefonil: 6274 172.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. august 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD


Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus toetab keskkonnaprojektide elluviimist Eesti keskkonnatasudest laekuvast rahast ja Euroopa Liidu fondidest, rakendab rohelist investeerimisskeemi ning pakub sihtotstarbelist keskkonnalaenu.