Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711002
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

KOV juriidiline nõustaja

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Meie arenevas ja uuendusmeelses organisatsioonis ootab Sind ees kohalike omavalitsuste võimestamine õigusalase nõustamise kaudu, sh KOV-de sotsiaalala reguleerivate dokumentide juriidiline analüüs ning nende parendamisettepanekute koostamine; KOV-de õigusalane nõustamine ja koolitamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled omandanud õigusalase kõrghariduse ning Sul on varasem töökogemus õiguse valdkonnas. Sobid meie meeskonda, kui sul on meeskonnatöö ning protsesside suunamise kogemus ja suudad kiiresti kohaneda uute olukordadega. Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasemel, avaliku sektori toimemehhanismide tundmine ja varasem kokkupuude EL vahenditest rahastatud projektidega. Sinu füüsiline asukoht pole oluline, kuid pead olema valmis siselähetusteks (autojuhiload vajalikud).

Tööpakkumise number
#711002

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem