Värsked tööpakkumised

Kosmeetik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239923

Tööpakkumise number

239923

Töö kirjeldus

pakume tööd kosmeetikule Sothys Ilusalongis Stockmanni Kaubamajas

Nõudmised kandidaadile

erialane haridus
hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil, boonuseks oleks kindlasti ka soome keel
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus
positiivne ellusuhtumine
sõbralikkus ja optimistlikkus
teenidusvalmidus
eelnev töökogemus kosmeetikuna

Ettevõte pakub

huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
kaasaegset töökeskkonda
koolitust
tulemustest sõltuvat palka
meeldivaid kolleege

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni. Kõigil vestlusel käinud kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
20. september 2011

Sothys Ilusalong asub Stockmanni Kaubamaja V korrusel eristudes paljudest teistest ilusalongidest, sest meie salongis pakutakse kõiki kosmeetilisi teenuseid tuntud ja tunnustatud Prantsusmaa professionaalse sarjaga Sothys. Kosmeetilistele teenustele lisaboonuseks on Sothys brändi toodete müük. Sothys ilusalong on avatud seitse päeva nädalas, nagu Stockmanni Kaubamajagi