Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298533

Kosmeetik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine
  • klientide abistamine ja nõustamine
  • toodete ja teenuste aktiivne müük ja tutvustamine

Ootused kandidaadile

  • Vajaliku kvalifikatsiooni olemasolu: kosmeetikuteenused, maniküür, pediküür, depilatsioon.

  • Armastus oma eriala vastu ning soov selles vallas edasi areneda

  • Avatus ja sõbralikkus

  • Eesti keele oskus

  • Soovitatavalt soome keele oskus suhtlustasandil

  • Kohusetundlikkus, usaldusväärsus, hea pingetaluvus

  • Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • Eneseteostusvõimalusi hea asukohaga ilusalongis

  • Erialast enesetäiendamisvõimalust

  • Ettevõttes kehtivaid soodustusi

  • Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi

  • Palka vastavalt töötulemustele

  • Püsivat töösuhet

  • Tööd vastavalt graafikule

Lisainfo

Töö graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#298533

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2013
Lisainfo palga kohta:
Lisatasu toodete müügilt.

AS Taastusravikeskus Viiking on tegutsenud alates aastast 1993. Põhitegevuseks on taastusraviteenuste müük., Lisaks pakume hotelli- , lõõgastus- ja seminariteenuseid.
Otsime väljakutsetele avatud ja aktiivset inimest, kes sooviks liituda meie meeskonnaga.

Vaata rohkem

Kosmeetik