Värsked tööpakkumised

Kosmeetik / Ilukonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239691

Tööpakkumise number

239691

Töö kirjeldus

Sinu tööks on pakkuda klientidele parimaid kosmeetilisi näo- ja kehahooldusi ning nõustada ja abistada kliente toodete ostuvaliku tegemisel.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
- omad vastavat erialast diplomit
- omad praktilist töökogemust kosmeetikuna
- oled hea suhtleja
- pead tähtsaks töö kvaliteeti ja kliendi rahulolu

- pakume kaasaegset töökeskkonda Tallinna, Pärnu ja Tartu suurima külastatavusega kaubanduskeskustes
- täistööaega graafiku alusel
- firmasisest arenguvõimalust
- koolitusi
- töötulemustele orienteeritud tasustamissüsteemi

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2011
Kuulutus sisestati:
16. september 2011

Pariis Vee AS on aastast 1991 jae- ja hulgikaubandusega tegelev ettevõte. Maaletoodavate kaubamärkide hulgas on sellised maailmakuulsad nimed nagu Versace, Moscino, Salvador Dali, John Richmond, Darphin, Esthederm, Phytomer, Matis, Equavie, Fleur's, Talika, Velds, Collistar, Acca Kappa ja OPI.