Värsked tööpakkumised

Korteriühistu tegevdirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456105

Tööpakkumise number

456105

Töö kirjeldus

• hoolduse, tugiteenuste ja avariide likvideerimise korraldamine
• majandusaasta kava koostamine ja selle täitmise korraldamine koos juhatusele ülevaadete esitamisega
• kinnisvara korrashoiu teenuste ja väikesemahuliste ehitus- ja renoveerimistööde hangete läbiviimine ja töö korraldamine
• lepingute jm dokumentide haldamine
• aruannete koostamine ja edastamine
• tehniliste ülevaatuste juhtimine ja hooldusraamatu ja hoone/kinnistu passi pidamine;
• sisekommunikatsiooni korraldamine ja elanike nõustamine
• ühistu esindamine
• korteriühistu tegevust puudutavate koosolekute ettevalmistamine, läbiviimine ja protokollimine, üldkoosolekute juhtimine
• ühistu pikaajalise majanduskava koostamine ja elluviimise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud oskused:
• tehniline taiplikkus
• teadmised kinnisvara valdkonnast
• väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
• hea kontoritarkvara kasutamise oskus (MS Word, Excel) ning üldine hea arvutikasutus
Kasuks tuleb:
• korteriühistu juhi või kinnisvara halduri kutsetunnistuse olemasolu või selle omandamise soov
• eelnev töökogemus korteriühistu haldamisel või juhtimisel
Tegevjuhi töö sobib sulle, kui:
• oled teenindus- ja suhtlemisvalmis ning avatud
• omad planeerimis-, organiseerimis- ja juhtimisoskust
• oled täpne, hoolikas ja kohusetundlik
• tuled toime pingelistes olukordades ning oskad end kehtestada
• oled kannatlik, paindlik ning lugupidav erinevuste suhtes
• oled iseseisev ja väärtustad ka meeskonnatööd

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• Kontorit kesklinnas
• Võimalust kaugtööks
• Paindlikku tööaega
Tööaeg:
osalise koormusega tööaeg, mis sõltub probleemidest kinnistul. Seetõttu peab arvestama, et mõnikord tuleb tööülesandeid täita ka väljaspool tööaega (üld- ja juhatuse koosolekud algavad kell 18).
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Lisainfo ravala13(at)gmail.com, samale aadressile palume saata ka CV koos palgasooviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2017

Korteriühistu Rävala 13 vajab tegevjuhti, kes soovib anda oma panuse arhitektuuriväärtusliku põneva maja („Teadlaste maja“) säilimiseks ja arendamiseks ning igapäevaelu juhtimiseks. Ühistu koosneb kolmest majast (Rävala 11, 13 ja 15).