Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621062

Korporatiivklientide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume suurepärast eneseteostusvõimalust ambitsioonikale müügijuhile, kellele meeldiks anda oma panus jõudsalt areneva ja uueneva hotelligrupi eduloos, olla aktiivne uute äriklientide leidmisel ja koostöölepingute sõlmimisel, aga ka olemasolevate kliendisuhete hoidmisel. Sinu tööülesandeks saab ka gruppi kuuluvate hotellide esindamine messidel, turusituatsiooni jälgimine ning müügiplaanide koostamine ja edukas elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui Sul on eelnev müügijuhtimise kogemus hotellinduses või turismis, oled valmis aktiivseks koostööks müügiosakonnaga, oled initsiatiivikas, hea suhtlemisoskusega, iseseisev ja tulemustele orienteeritud. Räägid eesti, inglise ja vene keeles, kasuks tuleb ka soome keele oskus.

Omaltpoolt pakume küllaga eneseteostusvõimalusi, mõnusat motivatsioonipaketti ning suurel hulgal vahvaid kolleege.

Tööpakkumise number
#621062

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2019

Hestia Hotel Group on teadliku külalise eelistatud kolme-neljatärni hotellikontseptsioonide looja ja arendaja. Hetkel kuulub gruppi seitse hotelli Eestis ja kaks Lätis, olles tööandjaks pea 400-le inimesele. www.hestiahotels.com

Vaata rohkem