Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628844

Koristajad Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd koristajatele Soomes.
Töökohad Helsingis, Espoos ja Vantaas.
Erinevad tööobjektid (kontorid, koolid, lasteaiad, kortermajade trepikojad...)
Tööajad : E - R 08:00 - 16:00.

Nõudmised kandidaadile

Nõutud vähemalt 1 aastane töökogemus koristajana.
Eest kondakondsus.
Vähemalt inglise keele oskust, soome keele oskus annab lisaeelise.
Positiivne suhtumine ja töökus.

Ettevõte pakub

Soome töölepingut.
Töötasu 11 - 12 € tunnis (bruto)

Tööpakkumise number
#628844

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 11 - 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019

Astrastar OÜ (endine VMP GROUP) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Meie peamised teenused on personaliotsing, personalirent ning erinevad allhakneteenused.
Meie kontorid on Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Vaata rohkem