Tööpakkumise number

573365

Töö kirjeldus

hotelli üldruumide (konverentsisaalid, restoranid, baarid, hotelli fuajee) koristus. Töö toimub graafiku alusel, on nii öised kui päevased vahetused. Pakume tööd nii osalise- kui täistööajaga.

Nõudmised kandidaadile

kasuks tuleb eelnev töökogemus
puhtusearmastus ja hoolikus
positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse

Ettevõte pakub

ühte hoidvat meeskonda, toetavat juhti
koolitame vajalikud tööoskused kohapeal
soodustusi, head töökeskkonda
tööd graafiku alusel, nii öistes kui päevastes vahetustes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Koristaja

ORIGINAL SOKOS HOTEL VIRU

Soome katvaimasse hotelliketti kuuluv Sokos Hotel Viru liigub uuenduste lainel.
Sokos Hotels on Soome suurim hotellikett, millesse kuulub üle 50 hotelli Soomes, Tallinnas ja Peterburis. Kõik hotellid paiknevad kesklinnas või uhkepiirkondade keskustes, heade ühendusteede läheduses.
Lisaks majutusteenustele pakuvad Sokos Hotels hotellid sama katuse all mitmekülgseid konverentsi- ja toitlustusteenuseid. Hotellide juures tegutsevad linnade populaarsemad restoranid, ööklubid jm ajaviitekohad.

Vaatan ettevõtte profiili