Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435577

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli üldruumide koristamine

Ootused kandidaadile

Otsime hoolast ja kohusetundlikku inimest, kes on koostöövalmis ja kellele sobib meeskonnatöö.

Kasuks tuleb:
* Eelnev töökogemus samas valdkonnas
* Kaasaegsete puhastusvahendite tundmine ja oskus neid kasutada

Ettevõte pakub

* Kaasaegset töökeskkonda
* Töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka
* Väljaõpet kohapeal
* Sõbralikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#435577

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. september 2016
Kuulutus sisestati:
11. august 2016

Hotell Metropol asub Tallinna kesklinnas unikaalses Rotermanni kvartalis, jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest vanalinnast, linna tähtsamatest vaatamisväärsustest, ostukeskustest ning reisisadamast. Hotell Metropol on modernne, kuid samas mugav ja hubane ööbimispaik kõigile külastajaile.
Hotellis on 149 numbrituba, millest 12 numbrituba on saunaga, 4 saunaga Junior Sviiti, 1 saunaga Sviit, 10 ühendatud (connecting) tuba ja 2 invatuba.

Vaata rohkem

Koristaja