Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514056

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • logistikakeskuse siseruumide (lao-, kontori- ja olmeruumid) üldpuhastustööd.

Ootused kandidaadile

  • eesti keele valdamine tööalasel suhtlustasandil
  • kohusetundlik ja usaldusväärne
  • hoolas, korrektne ja puhtust armastav
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

  • toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • kaasaegset töökeskkonda
  • tööaeg E-R kell 8:00-16:00
  • stabiilset töökohta asukohaga Lasnamäel

Lisainfo

Töö asukoht: Tallinn
Lisainfo: Tuuli Hallop, tel. 620 9999

Tööpakkumise number
#514056

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2018

Baltika Grupp on Baltikumi juhtiv moebrändide maja, millele kuulub viis rahvusvaheliselt edukat moemärki – Monton, Mosaic, Baltman, Bastion ja Ivo Nikkolo. Baltika jaekaubandusvõrk hõlmab 95 brändipoodi Eestis, Lätis ja Leedus, lisaks saab kollektsioonide esemeid osta Baltika e-poe Andmorefashon.com kaudu, mis tarnib kaupa 44 riiki üle maailma. Tänu hulgi- ja frantsiisipartneritele on Baltika brändide kollektsioonid müügil üle terve Euroopa. Baltika Grupis töötab Baltikumis kokku enam kui 1000 töötajat.

Vaata rohkem

Koristaja