Koristaja
Tööpakkumise number #814247

Koristaja

5

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Tootmis- ja olmeruumide koristamine

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima kohusetundlikku ja puhtust armastavat inimest

Ettevõte pakub

  • Bussitransporti, vajadusel transpordikulude hüvitamist;

  • 13.palka;

  • Võimalust kasutada massaaži, taastusravi või endale sobivat sportimisviisi ettevõtte kulul;

  • Võimalust kasutada ettevõtte poolt pakutavat kohapealset toitlustust (lõuna osaliselt kompenseeritud, 24/7 kasutamiseks toiduautomaat);

  • Võimalust kasutada ettevõtte koostööpartnerite poolt pakutavaid soodustusi;

  • Võimalust puhata alati kaks nädalat suvel ning ühe nädala jõulude ajal.

Tööpakkumise number
#814247

Info

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
19. september 2022
Koristaja Koristaja

Kohila Vineer OÜ

Kohila Vineer OÜ on Latvijas Finieris tütarettevõte. Latvijas Fineris on üks Euroopa juhtivatest vineeritootjatest. Kontserni koguinvesteering oma Eestis asuvasse tehasesse ulatub kuni 80 miljont euroni, mis on üks viimase aja suuremaid investeeringuid Eesti tootmissektoris.
Kohila Vineer OÜ on kasepuidust spooni ja vineeri valmistav puidutöötlemise ettevõte. Lõpp-tooteks on kõrgekvaliteediline niiskus -või veekindel, erinevate pinnakatetega vineer, mille peamised kasutusvaldkonnad on ehitus, transpordi tööstus, laevaehitus ja mööblitööstus.
Avatava tehase käivitumisel lisandub tehases 150 uut töökohta.
Tule osale Euroopa moodsaima tootmise käivitamisel!

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
KONTROLLER-KOMPLEKTEERIJA Saku Õlletehase AS
1100 - 1290 €/kuus
KONTROLLER-KOMPLEKTEERIJA Saku Õlletehase AS • Raplamaa
Raplamaa
5 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA PEPCO RAPLA KAUPLUSESSE Pepco Estonia OÜ
5 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA PEPCO RAPLA KAUPLUSESSE Pepco Estonia OÜ • Raplamaa
Raplamaa
3 näd. tagasi
POSTIKULLER (RAPLA) Omniva
5 päeva jäänud
POSTIKULLER (RAPLA) Omniva • Raplamaa
Raplamaa
TOOTMISTÖÖTAJA-OPERAATOR Saarioinen Eesti OÜ
Alates 1000 €/kuus
TOOTMISTÖÖTAJA-OPERAATOR Saarioinen Eesti OÜ • Raplamaa
Raplamaa
KLIENDITEENINDAJA KANDI KONSUMIS JÄRVAKANDIS (COOP RAPLA) Rapla Tarbijate Ühistu
KLIENDITEENINDAJA KANDI KONSUMIS JÄRVAKANDIS (COOP RAPLA) Rapla Tarbijate Ühistu • Raplamaa
Raplamaa
Vaatan kõiki
Koristaja
Koristaja