Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695234

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmis - ja kontoriruumide koristamine

Ootused kandidaadile

Ausus, hoolikus, täpsus
Hea pingetaluvus
Kohusetundlikkus
Hea tervis ja füüsiline vorm

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd ja sissetulekut edukas ettevõttes
Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#695234

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2021

OÜ Charlot on asutatud 1994. OÜ Charlot põhitegevuseks on bürootarvete, kontoritehnika kulumaterjalide ja büroomööbli jae- ning hulgimüük. Ettevõte tegeleb nii kataloogikaubanduse (Charlot kataloog paberkandjal, internetipood) kui ka jaemüügiga. Olulise osa ettevõtte tegevuses on juriidiliste isikute teenindamine. Ettevõttele kuulub Eestis suurim kirjatarvete kaupluste kett CHARLOT. Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, komplektset teenindust nii jaekliendile kui ka asutustele.

Vaata rohkem

Koristaja