Koristaja Lasnamäe Maxima tootmistsehhi (Linnamäe tee 57)
Tööpakkumise number #694253

Maxima Eesti OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- kaupluse müügisaali ja laoruumide koristamine

- puhta ja meeldiva töökeskkonna tagamine

Ootused kandidaadile

- armastad puhtust ja korda

- oled põhjalik, kiire ja hoolas

- oskad eesti keelt ja saad aru vene keelest

- oled kohusetundlik ja hea pingetaluvusega

Tööpakkumise number
#694253

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
31. märts 2021
Koristaja Lasnamäe Maxima tootmistsehhi (Linnamäe tee 57) Koristaja Lasnamäe Maxima tootmistsehhi (Linnamäe tee 57)

Vaata rohkem